FranklinCovey ČR Logo Bílé
Tomáš Sedláček

Tomáš sedláček

Český filozof a ekonom

Téma:

Bude doplněno.

Biografie:

PhDr. Tomáš Sedláček, Ph.D.

Český ekonom, filozof a vysokoškolský učitel. Působil jako hlavní makroekonomický stratég bankovní instituce ČSOB a poradce prezidenta republiky Václava Havla.

Zasedal také v Národní ekonomické radě vlády. Je mediálním komentátorem, řečníkem (ELAI; London Speakers Bureau), pořádá přednášky.

Mezinárodní ohlas získala jeho kniha o filozofii a ekonomii Ekonomie dobra a zla, bestseller přeložený do 22 jazyků.

V roce 2020 se stal autorem anglického podcastu CzechMate.

Václav Němec

Václav Němec

Český filozof

Téma:

Krize, transformace a budoucí výzvy.

Biografie:

doc. Mgr. Václav Němec, Ph.D.

Český filozof, odborně se zaměřující kromě jiného na pozdně antickou a středověkou filozofii, filozofii 20. století, filozofickou antropologii a filozofii práva.

Po roce 1989 vystudoval filozofii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, absolvoval několikaleté studijní pobyty na Ludwig-Maximilians-Universität v Mnichově a na Svobodné univerzitě Berlín.

V roce 2006 obdržel doktorát a 2018 se habilitoval v oboru dějin filozofie. V současnosti působí v Ústavu filosofie a religionistiky Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a jako vědecký pracovník ve Filosofickém ústavu Akademie věd ČR.

Zaměřuje se na antickou a středověkou filozofii, filozofii 20. století, filozofii práva a politickou filozofii. Překládá filozofickou literaturu z němčiny (např. Hannah Arendtová, Karl Jaspers, Martin Heidegger).

Bývá častým hostem veřejnoprávních médií, kde komentuje současné dění. Angažoval se též v řadě občanských iniciativ. Je autorem mnoha odborných statí a několika knih.

Helena Horská

Hlavní ekonomka - Raiffeisenbank (Česká republika)

Téma:

Bude doplněno.

Biografie:

Ing. Helena Horská, Ph.D.

V současné době působí na pozici hlavní ekonomky Raiffeisenbank a.s. a členky Dozorčí rady Raiffeisenbank a.s. V roce 2018 byla jmenována do Výboru pro makroekonomické prognózy. Nyní také působí v rámci občanské iniciativy, think tanku, KoroNERV-20.

Příležitostně přednáší na vysokých školách. Patří mezi uznávané odborníky na měnovou politiku. Je autorkou mnoha odborných publikací, včetně článků o cílování inflace, které publikovala během postgraduálního studia na Institutu světové ekonomiky v Kielu.

Titul PhD obhájila na Vysoké škole ekonomické v Praze. Během studií získala několik ocenění včetně titulu „Mladý ekonom roku 2001“.

Její prezentace a vystoupení jsou dynamické a poutavé. Její moto zní: štěstí přeje připraveným.

Monika Fenyková

Monika Fenyková

CEO - iPodnik Cloud

Téma:

Transformace lídrů: Jak podporovat spolupráci a přípravu nových generací na klíčové role v organizaci.

V diskusi se zaměří na novou dynamiku vedení v kontextu generačních rozdílů. Hledáme společné oblasti, kde mohou zkušené generace předat své know-how a kde je vhodné otevřít prostor pro inovace a nápady mladších kolegů. Jak můžeme propojit tyto perspektivy pro úspěšné vedení firem? Společně budeme hledat odpovědi na tyto a další otázky.

Biografie:

Monika Fenyková je ženou s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti transformace firem směrem k udržitelnému růstu s důrazem na kvalitní vztahy a vzájemnou důvěru.

Odhaluje náročné výzvy a hledá cesty, které vedou k význačným výsledkům. Během 17 let vedla různorodé týmy a transformovala skupinu Visual Communication (AV MEDIA).

V posledních 5 letech stojí v čele společnosti iPodnik Cloud, která se zaměřuje na poskytování špičkových cloudových služeb, vedené týmem IT specialistů, věnujících se této oblasti s nadšením a kompetencí. Kromě leadershipu se věnuje behaviorální psychologii a psychoterapii.

Její přístup k vedení kolegů zdůrazňuje důležitost odhodlání a soustředění se na klíčové aspekty práce, vždy však s podporou a spravedlností na paměti.

Jana Procházková

Jana Procházková

Head of People Care Team HR Buddy - Applifting

Téma:

Jak dostát hodnotám tyrkysové firmy v době krize aneb Jak udržet v tyrkysové firmě spokojenost zaměstnanců a neztratit jejich motivaci v době krize, která se odehrává jak uvnitř firmy, tak ve vnějším světě.

Biografie:

Jana Procházková se pohybuje v oblasti HR osmým rokem, aktuálně čtvrtým rokem v Appliftingu jako Head of People Care Team. Má zkušenosti s kompletním life-cyclem zaměstnance, včetně recruitmentu.

Její aktuální zaměření cílí především na témata spojená s rozvojem lidí, jejich motivace a sbírání softových dat v čase. Vzhledem ke svým začátkům na účetním oddělení si ponechala i lásku k datům a číslům.

Má vášeň pro strategické projekty, baví ji být přímo uprostřed změn paradigmat v Appliftingu nebo v hlavách jednotlivých Applifterů.

Robert Zatloukal

Robert Zatloukal

CEO - Promens Zlín

Téma:

Bude doplněno.

Biografie:

Bude doplněno.

Miroslav Bulín

Miroslav Bulín

Generální ředitel - La Lorraine, pro ČR, SR a HU

Téma:

Bude doplněno.

Biografie:

Bude doplněno.

Adrián Guľa

Adrián Guľa

Fotbalový trenér - FC DAC 1904 Dunajská Streda

Téma:

Bude doplněno.

Biografie:

Bude doplněno.

PŘEDPRODEJ

Kontakt byl odeslán.

Jakmile zahájíme prodej vstupenek. Budeme vás kontaktovat. Hezký den vám přeje organizační tým.

REGISTRACE ÚČASTNÍKA KONFERENCE

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spamu. Hezký den vám přeje organizační tým akce.