FranklinCovey ČR Logo Bílé

PO KONFERENCI

Konference Bez bolesti není růstu II vám nabídla pohled na změny a výzvy zítřka očima ekonoma, filosofa, stratéga i lídrů českých firem.

Václav Němec nás provedl filozofickým pohledem na zvládání budoucích výzev. Podle jeho slov v sobě přípravou na budoucnost mobilizujeme invenci, kreativní přístup a její nepředvídatelnost pak pohání neustálou modifikaci našich plánů a tím i náš růst. Tento proces vyžaduje naši flexibilitu, otevřenost a odvahu opustit minulost.

Další spíkr, ekonom a filozof Tomáš Sedláček se zamýšlel nad tím, nakolik se dnes skutečně dotýkáme „hmoty, kterou vytváříme“. Poukázal na to, že přecházíme do ekonomiky, kde se přidaná hodnota posouvá více do „nehmotna“.

Na filozofickou reflexi ekonomie navázala ekonomka a poradkyně premiéra vlády, Helena Horská. Ukázala, že Evropa čelí obrovským výzvám a Česká ekonomika potřebuje re-start. Hledejme lídry změny, kteří dokážou přesvědčit lidi, že opustit komfortní zónu a investovat má smysl.

Miroslav Bulín, Vice Prezident společnosti La Lorraine, hovořil o tom, jak je důležité naladit tým na stejnou notu a dát lidem důvěru. Bez zapojení lidí a bez vize nejsou žádná změna, ani spoluvytváření budoucnosti možné.

Jana Procházková otevřela mnoha lidem v sále oči, pokud jde o fungování tak zvaných tyrkysových firem. Mluvila o vyvažování velké míry svobody zodpovědností, o nahrazení managementu Radou starších a o třech „E“ každého lídra: Enablementu, Empowermentu a Engagementu.

Monika Šoltés Fenyková popsala svůj příběh sestávající z neustálého přijímaní výzev. O překonávání komfortní zóny. O cestě od HR až k CEO nové firmy. Mluvila o nastupující generaci lídrů třicátníků jako o schopné a flexibilní. Podle Moniky se není potřeba změny bát, ale připravit se na ni.

Vystoupení Roberta Zatloukala ze společnosti Promens by se dalo shrnout Baťovým sloganem: vybuduj nejdříve sebe a potom svou firmu. Od roku 2014 prošel Robert velkým přerodem a následně posunul i firemní kulturu své společnosti tak, že ustála všechny zásadní změny posledních let a je připravená na další.

PREZENTACE

FOTOGALERIE

Videoznělka

Konferenci vám přinesli

FranklinCovey ČR Logo Bílé

FranklinCovey ČR

Více než třicet let pomáháme organizacím dosahovat výsledků, které vyžadují kolektivní změnu chování. Rozvíjíme lídry, jejich týmy a firemní kulturu a jsme partnerem při transformacích s měřitelnými výsledky.

LSC Logo Bílé

Leadership Synergy Community

Komplexní služby pro transformaci vašeho podnikání. Skrze strategické plánování a kultivaci firemní kultury, v souladu s principy efektivní lidské spolupráce, posilujeme výkonnost vaší firmy.

PŘEDPRODEJ

Kontakt byl odeslán.

Jakmile zahájíme prodej vstupenek. Budeme vás kontaktovat. Hezký den vám přeje organizační tým.

REGISTRACE ÚČASTNÍKA KONFERENCE

Registrace úspěšně provedena

Potvrzení o registraci jsme zaslali na vámi uvedený email. Brzy se s vámi spojíme. Pokud jste však potvrzení neobdrželi, ověřte složku spamu. Hezký den vám přeje organizační tým akce.